Hledají domov

Vloženo:

Plavý rošťák, Foxy

zhlédnuto: 4 722x
Pohlaví: 
pes (samec)
Věk psa: 
4
Místo: 
Sečská 809, 53701 Chrudim
PP: 
ne
Číslo čipu / tetování: 
-
Zbarvení:  
plavé
Finanční podmínky: 
dohoda
Cena: 
-
Majitel/útulek: 
Útulek Chrudim
Tel. kontakt: 
+420 734 796 370
Email: 
utulek@tschrudim.cz
WWW: 
www stránka

Foxy odhadem 3-4 letý pravděpodobně kříženec zlatého retrívra čeká v útulku na nový domov od dubna roku 2014. Mnoho o jeho původu, o tom kde byl, nevíme, ale Foxy na svou minulost v žádném případě nezapomněl…. Dle našich informací pochází z velmi nevhodných podmínek, od štěňátka trávil svůj čas uvázaný na řetězu a opravdu lepší nedomýšlet co asi zažil… :(.

AKTUALIZACE 8.5.2016:

Je to více než dva roky, kdy tento krasavec poprvé vkročil za brány útulku… Proč je tu tak dlouho? Prosíme čtěte dál…

Pro Foxyho stále hledáme nový domov, majitele (spíše ženu) se zkušenostmi a hlavně někoho kdo bude při seznamování Foxyho s novým prostředím trpělivý. Dále někoho s velkým oploceným pozemkem, kde by měl Foxy svůj kotec, svůj pelíšek a klid. Jelikož nemá Foxy hygienické návyky, není v žádném případě vhodný do bytu. Nedoporučujeme jej ani do rodiny s malými dětmi. Foxy reaguje v různých situacích nepředvídatelně, ale má i své kladné stránky. Miluje dlouhé procházky, nemá tendence k útěku, rád se mazlí, ovládá základní povely ,,sedni´´,,lehni´´,,pac´´.

Moc se za Foxyho přimlouváme, dejte mu šanci, bude úžasným společníkem, jediné co tento chlupáč potřebuje je láska, čas, trpělivost, důvěra k majiteli a jistotu v domov.

Pokud Vás Foxy zaujal, neváhejte ho v útulku navštívit.

Podmínkou adopce je více seznamovacích návštěv, abychom si byli jisti, že nový majitel je ten pravý a Foxyho nikdy neopustí.

Foxy je poslušný pes, zná základní povely a je to pravděpodoně kříženec hovawarta. Potřebuje hodně lásky, času a trpělivosti (má za sebou pravděpodobně hodně zlého). Je vhodný pro ty, kteří mu opravdu dají dostatek pohybu a lásky a nebude s ním vůbec žádný problém, paní, která útulku pomáhá s výchovou (měla Foxyho na pár týdnů a byl skvělý), ráda pomůže i jeho novému majiteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *