Hledají domov

Vloženo:

Roční Bady

zhlédnuto: 3317x
Popis: pes (samec), 1 rok, bez PP, Praha

Ahoj kamaráde, možná hledám právě tebe. Mám problém, potřebuji nový domov.   Jmenuji se Bady, jsem 13měsíční hovík (hovawart). Jsem bez PP, ale méněcenný si nepřipadám. Jsem očkovaný a čipovaný. Jsem klasický puberťák, někdy poslouchám, ale mám i hloupé nápady. Narodil jsem se na Vysočině, ale teď bydlím v Praze v paneláku. Když jsem byl malý, tak to ještě šlo, ale dnes mám 40 kg a dlouhé nohy. Poznal jsem volnost na chalupě s velkou zahradou i můj nový kotec, co mi páníček udělal, se mi líbí. 14 dní v měsíci mi přijde málo a je jasné, že zpátky z chalupy se nerad vracím, ale musím, protože páníček ještě částečně pracuje. Jenom v našem paneláku je 15 pejsků a v okolí další stovky. Někteří to na mě zkouší a zdá se mi, že divně čumí. Se všemi vyjít nemůžu, vidím to tak padesát na padesát. Můj největší kámoš Deny je králičí jezevčík, je o trochu větší než moje tlapka a kámoška Sisi je belgická ovčačka. Tvůj majetek ochráním jako svoji misku, tu bych taky nikomu nedal. Potřebuji zkušeného páníčka, který mě může spoustu užitečných věcí naučit. Vím, že páníček a panička jsou velcí dobráci, tak můj odchod obrečí, ale vím, až mne v novém domově navštíví a uvidí, že jsem spokojený, budou se zase usmívat a všichni budeme šťastní. Napiš SMS na 608 432 771. Budu na chalupě a tam mám špatný signál. Ozvu se. Bady.

Vloženo:

Nela od Brna

zhlédnuto: 3682x
Popis: fena (samice), 3 roky, s PP, Brno

Nela je tříletá fenka Hovawarta. Hodná k lidem, k dětem a většinou i k ostatním pejskům. Hravá, miluje aportování a drcení klacků. je to pes do bytu i na zahradu. Nejlepší by pro ni bylo být jediným psem v rodině, protože na svém majiteli je dost závislá...

Vloženo:

Ennie z Kopřivnice

zhlédnuto: 2179x
Popis: fena (samice), věk neznámý, bez PP, Kopřivnice

ENNIE fena hovawarta odchycena ve Štramberku dne 7.10.2016. V útulku v Kopřivnici má číslo 23 W. (Pokračování textu…)

Vloženo:

ALEX hledá domov

zhlédnuto: 1985x
Popis: pes (samec), 1 rok, bez PP,

Nové informace z nové dočasky:

Alex v útulku bohužel strádal, a tak byl přesunut do dočasné péče. Teď prochází socializací a láskyplnou péčí, aby se dal zase dohromady a poté bude nabízen k adopci. Věříme, že z něj bude skvělý společník a brzy najde nové páníčky :-)
nové umístění: dočasná péče v Krnově Do útulku byl Alex předán majitelem, na vycházkách se chová jako by nebyl zvyklý chodit ven mimo vlastní zahradu. Je také možné, že bez páníčka nechce nikam jít, že čeká až se pro něj vrátí, ale postupně si přivyká a zvládá čím dál delší procházky. Alex je vhodnější k domku se zahradou, může spát v boudě nebo mít přístup do domu. Ve vaší nepřítomnosti dům i zahradu ohlídá, jinak bude váš dobrý společník.

původní info když byl v útulku:

Do útulku byl Alex předán majitelem, chybí mu základní návyky, lidí se bojí a člověk musí mít trpělivost, než k němu přijde. Celkově jsou mu lidi celkem ukradení, nic ale neřeší, jde do kotce. Zase nebrání se, vezme si i pamlsek. Psy ignoruje a není vůči psům agresivní. Bojí se dětí.   Je velice hravý, ale moc mu chybí domov !!   původní kontaktní údaje: Útulek pro psy Kopřivnice - Vlčovice, Dobrovolníci ( Moravskoslezský kraj) +420 604 124244, +420 556 812 747, +420 737 859 343, +420 734 522 976 Číslo psa: 45V

Vloženo:

Znakatý hovík, Rony

zhlédnuto: 3567x
Popis: pes (samec), 6 let, bez PP, Olomouc

V Olomouckém útulku vyhlíží nové páníčky šestiletý Rony, další informace bohužel nejsou k dispozici, kontaktujte, prosím, přímo útulek.

Vloženo:

Kříženec HW, Ron

zhlédnuto: 3882x
Popis: pes (samec), 5 let, bez PP, Břeclav (Jihomoravský kraj)

Rona byste po půl roce v útulku sotva poznali. Statný velký a krásný pes, který k nám přišel jako zablešený, zasvrabený, totálně vyhublý uzlíček nervů. Myslím, že jsme ho moc krásně dali dohromady, na jeho těle již nenajdete žádný bolák, vyrážku, jenom kolem oka se nám asi po čtyřech měsících ekzém obnovil. (Pokračování textu…)

Vloženo:

,,Minihovawart“, Ron

zhlédnuto: 3740x
Popis: pes (samec), 7 let, bez PP, Přímětice (okres Znojmo, Jihomoravský kraj)

Rony byl odebrán z velmi trýznivých podmínek, byl týrán po všech stránkách. Nejvíce se na něm podepsalo to, že byl zavírán o hladu na dlouhé dny sám. Po propuštění z tmavého sklepa se musel rychle najíst a to dost dobře nešlo, na dvorku byli další psi, kteří byli v lepší kondici, a tak Ron musel asi hodně bojovat, aby se k nějakému soustu dostal. (Pokračování textu…)

Vloženo:

Plavý rošťák, Foxy

zhlédnuto: 3019x
Popis: pes (samec), 4 roky, bez PP, Sečská 809, 53701 Chrudim

Foxy odhadem 3-4 letý pravděpodobně kříženec zlatého retrívra čeká v útulku na nový domov od dubna roku 2014. Mnoho o jeho původu, o tom kde byl, nevíme, ale Foxy na svou minulost v žádném případě nezapomněl…. Dle našich informací pochází z velmi nevhodných podmínek, od štěňátka trávil svůj čas uvázaný na řetězu a opravdu lepší nedomýšlet co asi zažil… :(. (Pokračování textu…)

Vloženo:

Plavý kříženec, Brůno

zhlédnuto: 11929x
Popis: pes (samec), 8 let, bez PP, Hrachov (Příbram)

Brůno je v útulku už velmi dlouho, je vhodný pouze do rukou zkušeného člověka, byl by skvělý na strážení objektu či domu. Je zvyklý na vodítko, není vhodný k dětem.