Našli domov

Vloženo:

Black III. klidný

zhlédnuto: 3 519x
Pohlaví: 
pes (samec)
Věk psa: 
6
Místo: 
areál Čepro, a.s., Hněvice u Štětí, 41108
PP: 
ne
Číslo čipu / tetování: 
-
Zbarvení:  
cerne
Finanční podmínky: 
adopce
Cena: 
-
Majitel/útulek: 
Zájmový záchranný chov Hněvice
Tel. kontakt: 
+420 731 713 465
Email: 
mail@chovhnevice.cz
WWW: 
www stránka

Black dlouhý čas bydlel se svou rodinou v nedaleké ubytovně, kde trávil většinu svého času přivázaný u kotce. Jenže teď se páníčci odstěhovali do města, do panelového domu a Black s nimi bohužel jít nemohl. A tak se dostal k nám, kde čeká na druhou šanci! Tentokrát již hledá milující rodinu, která mu poskytne dostatek pohybu, zábavy i lásky.

Je to nádherný pes atletické postavy, dobře živený. Díky jeho leskle černé srsti mu vynikají  oči. Oči medově hnědé, tak hluboké a tak pronikavé, že se člověk na moment v té kráse ztratí.

Blackoušek si nyní ze všeho nejvíce váží dlouhých procházek, které mu poskytují dlouho postrádanou volnost a svobodu. Běhá, skáče, zkoumá… Venku zázračně omládne a tvář se mu rozveselí. Na vodítku netáhne, jde hezky klidně. Na volání většinou reaguje a vrací se k člověku, pokud je někde dále.  Rád se také vyvalí na sluníčku a nechá si drbat bříško, to jo, to je jeho. 😉 Nechá si vše líbit – od ošetřování pacek, česání,prohlídky zubů, polohování až po drbání kdekoliv po těle. Je to úžasný pes, který je vděčný za každý kontakt s člověkem. 🙂 Je to spíše kliďas a rozdovádět ho je dost těžké, ale není to nemožné. 😉

Určitě bude moc rád bydlet na zahradě u domečku, kde bude mít vytápěnou boudičku. Bude to dobrý hlídač, štěkat umí v případě nutnosti pořádně.Nedoporučujeme ho k jinému pejskovi, s těmi si moc nerozumí. Leda tak nějakou kamarádku jako je naše Barča, to je prý moc dobrá společnice na dlouhé procházky.

Strašně moc si zaslouží najít nový a už poslední domov, kde bude moci být oddaným a věrným společníkem! S někým, kdo ho už nepřiváže a ani neopustí.

1 komentář

  1. Jiří Simek napsal:

    Máme velikou radost, krasavec Black našel nový domov! Přejeme mu hodně klidu a pohody v novém domově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *