Našli domov

Vloženo:

Usměvavý a akční plavák, Bert

zhlédnuto: 2 540x
Pohlaví: 
pes (samec)
Věk psa: 
11
Místo: 
Spyta (Česká Skalice)
PP: 
ne
Číslo čipu / tetování: 
-
Zbarvení:  
plavé
Finanční podmínky: 
dar
Cena: 
-
Majitel/útulek: 
Dočasná péče, p- Gruntová
Tel. kontakt: 
+420 777 591 511
Email: 
eldorado-lipi@seznam.cz
WWW: 
www stránka

Bertův příběh: Dne 4.4.2014 byl Bertíček nalezen ppřivázaný u útulku v Pradubicích. Neskutečných 20 dní poté byl díky lidem, kteří se na něj složili, převezen do dočasné péče k Míše Gruntové, kde se do dnešního dne dal neuvěřitelně dohromady jak po psychické, tak po fyzické stránce.
Nyní pro něj hledáme nový, trvalý, domov. Samozřejmě ho nedáme jen tak někomu, protože nás naštěstí netlačí ani čas, ani peníze, takže Berta dáme pouze do opravdu dobrých rukou, se smlouvou, s výbavou, ale také s povinností budoucího majitele se nám čas od času ozvat s informacemi, jak se Bertík má i s jeho aktuální fotkou, a také s možností jeho návštěvy
Zaslouží si vstřícný, stálý, milující a trochu tolerantní domov, kde mu budou ochotni poskytnout dostatek lásky a času. Bert hlavně chce s někým být, i kdyby jen na zápraží na lavičce. Rád by byl samozřejmě v domečku se zahrádkou, ale pokud bude mít majitel čas na procházky, které má Bert neskutečně rád (na svůj věk je velmi aktivní, miluje aportování), nebude v tom problém. Neměl by ani být problém se zařazením do smečky, pokud to nový majitel udělá šikovně. U Míši byl Bert donucen vycházet s mnoha psy a vždy to zvládl. Je to relativně bezproblémový pes, kterého ale není dobré nechávat samotného s malými dětmi, ale když ho nebudou zlobit, s jejich přítomností nemá problém. Jen někdy, když živelně běhají, má radost a přidává se trochu neomaleně do hry. Nic ve zlém, ale trochu je to humpolác – hlavně když má radost, dává to opravdu vřele najevo.
Bertíček je moc fajn, ale do rodiny Gruntových přibydou na jaře do lidské smečky hned dva přírůstky a je tím pádem jasné, že času bude míň, než dosud. Což ale samozřejmě neznamená, že Berta dáme komukoliv a pokud se ,,ideál“ nenajde, snad odpustí, když na něj Míša, na kterou je zvyklý, bude mít méně času. Ocenili bychom, kdyby se zájemce dojel za Bertem několikrát podívat, aby si na něj zvykl, poznal jak se chová a aby se vůbec poznali navzájem, se vším ohledně Berta samozřejmě Míša ráda poradí!
Takže pokud jsme vás neodradili, zájemci hlaste se! Požadavky jsou hlavně láska, čas a pochopení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *