Opustili nás

Vloženo:

Milý znakáč Bristol

zhlédnuto: 12 666x
Pohlaví: 
pes (samec)
Věk psa: 
7
Místo: 
Praha 10, Kolovraty
PP: 
ne
Číslo čipu / tetování: 
-
Zbarvení:  
znaky
Finanční podmínky: 
adopce
Cena: 
-
Majitel/útulek: 
Ladislav Roček - dočasná péče
Tel. kontakt: 
+420 722 929 953
Email: 
info@hovawartivnouzi.cz
WWW: 
-

Bristol je krásný 6-letý hovawart bez průkazu původu, který donedávna vyrůstal v rodině s dětmi. Většinu času svého života strávil hlídáním zahrady a v roli rodinného psa. K lidem je přátelský a při hlídání není zbytečně uštěkaný. Dle slov majitele reaguje na psy většinou klidně (zatím jsme potkali jen ty za plotem, přičemž na ně reagoval velmi přátelsky), kočky má údajně rád a snaží se lovit pouze ptáky. Bristol je spíše klidný a drží se doma (nemá tendence utíkat), jeho jediným nešvarem je hlídání jídla a předmětů, které považuje za své. Tento ,,problém“ má však velmi jednoduché řešení, které případnému zájemci rádi osvětlíme a již nyní na jeho odstranění začneme pracovat. Údajně také nemá rád braní za obojek, což také není neřešitelný problém. Bristol je zvyklý na kotec, miluje procházky a za piškot se může přetrhnout ☺ Majitel se ho musel vzdát, neboť si pes před dítětem hlídal misku a cvaknul ho, jeho paní se pak začala o děti bát. Nelze však tvrdit, že je tedy nevhodný k dětem, pouze se musí obě strany naučit základní pravidla, majitel tvrdí, že jinak je Bristol milionový (což se nám zatím na procházkách potvrzuje). Nyní je u pana Ročka, který se velmi snaží Bristolovi zajistit pohodlí, avšak není v jeho silách zajistit mu vyhovující podmínky (zatím nemá ani boudu a je pouze v provizorním kotci), nová, milující, rodina by se mu tedy hodila co nejdříve ☺ Budete-li se chtít dozvědět více informací, neváhejte zavolat panu Ročkovi, nebo se nám ozvat na e-mail info@hovawartivnouzi.cz – dvě z našich dobrovolnic se jej snaží pravidelně venčit a mohou Vám tedy poskytnout podrobnější informace.

!Upozornění! Na fotografie se vztahuje copyright a přebírání fotografií není povoleno bez souhlasu nositele práv, pro více informací nás kontaktujte.

2 komentáře

 1. Karola Karch napsal:

  Hallo und einen schönen guten Abend.
  Ich habe eine Anfrage zwecks Bristol ,ist er verträglich mit Hündin und ist er kastriert.Kennt er die Grundkommandos und geht er an der Leine.Welche Probleme gab es ,dass er abgegeben wurde.
  Im voraus danke für Ihre Nachricht.

  Mit freundlichen Grüßen
  Karola K.

  1. Linda Luksa napsal:

   Hallo Karola!
   Bristol ist nicht kastriert, und ich denke, dass die Hündin werden Freunde sein, aber natürlich müssen Sie es mit deine Hündin ausprobieren. Sie haben ihn gebissen weil sein Kind in seine Schüssel anlagt und Bristol er beissen ein bischen. Der Vater wollte ihn nicht zu verschenken, aber der Mutter ja. Ich gehe zu Bristol täglich, um zu gehen, und ich füttere ihn, und wir haben kein Problem. Wir arbeiten daran, eine Schüssel überwacht arbeiten, und es geht gut. Wir arbeiten daran, eine Schüssel überwacht arbeiten, und es geht gut. Wenn Sie mehr wissen möchten, schicken Sie uns eine e-mail info@hovawartivnouzi.cz. Leider wir sprechen nicht Deutsch, aber wenn Sie sprechen Englisch, wir können telefonieren.
   Schöner Tag!
   Linda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *