Hledají domov

Vloženo:

Roční Bady

zhlédnuto: 6 881x
Pohlaví: 
pes (samec)
Věk psa: 
1
Místo: 
Praha
PP: 
ne
Číslo čipu / tetování: 
-
Zbarvení:  
znaky
Finanční podmínky: 
dar
Cena: 
-
Majitel/útulek: 
Zdeněk Studený
Tel. kontakt: 
+420 608 432 771
Email: 
zdenek.studeny@alej.cz
WWW: 
www stránka

Ahoj kamaráde,
možná hledám právě tebe. Mám problém, potřebuji nový domov.

 

Jmenuji se Bady, jsem 13měsíční hovík (hovawart). Jsem bez PP, ale méněcenný si nepřipadám. Jsem očkovaný a čipovaný.

Jsem klasický puberťák, někdy poslouchám, ale mám i hloupé nápady. Narodil jsem se na Vysočině, ale teď bydlím v Praze v paneláku.
Když jsem byl malý, tak to ještě šlo, ale dnes mám 40 kg a dlouhé nohy. Poznal jsem volnost na chalupě s velkou zahradou i můj nový kotec, co mi páníček udělal, se mi líbí. 14 dní v měsíci mi přijde málo a je jasné, že zpátky z chalupy se nerad vracím, ale musím, protože páníček ještě částečně pracuje.

Jenom v našem paneláku je 15 pejsků a v okolí další stovky. Někteří to na mě zkouší a zdá se mi, že divně čumí. Se všemi vyjít nemůžu, vidím to tak padesát na padesát. Můj největší kámoš Deny je králičí jezevčík, je o trochu větší než moje tlapka a kámoška Sisi je belgická ovčačka.

Tvůj majetek ochráním jako svoji misku, tu bych taky nikomu nedal. Potřebuji zkušeného páníčka, který mě může spoustu užitečných věcí naučit. Vím, že páníček a panička jsou velcí dobráci, tak můj odchod obrečí, ale vím, až mne v novém domově navštíví a uvidí, že jsem spokojený, budou se zase usmívat a všichni budeme šťastní.

Napiš SMS na 608 432 771. Budu na chalupě a tam mám špatný signál. Ozvu se.
Bady.

Tagy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *